Poradnik zamawiania

Przed złożeniem zamówienia proszę zapoznać się z poniższymi wskazówkami:

1. Rozmiar opakowania

  • składając zapytanie proszę zmierzyć produkt który chcecie zapakować (długość, szerokość, wysokość).

2. Rodzaj opakowania

  • w zakładce produkty proszę znajdują się typy opakowań, które wykonujemy. Szczegółowy wykaz wszystkich typów opakowań znajduje się w zakładce katalog FEFCO.

3. Rodzaj tektury

  • jeśli dotychczasowy typ opakowania spełnia Państwa wymagania proszę o podanie jego gramatury. Tektura 3 warstwowa jest tańsza i wykorzystuje się ją przy pakowaniu lżejszych produktów. Jeśli towar jest ciężki lub przesyłka ma zostać daleko wyeksportowana proponujemy zastosowanie droższej i wytrzymalszej tektury 5 warstwowej. Wykaz oferowanych fal i gramatur znajduje się w zakładce produkty.

4. Ilość zamówienia

  • jesteśmy elastyczni i nie stosujemy minimalnych ilość od których można składać zamówienia. Korzystniejsze jest jednak zamawianie ilości od +/- 400 sztuk co pozwala wybrać typ i gramaturę tektury oraz zaproponować korzystniejszą cenę. Przy mniejszych ilościach wykorzystujemy tekturę dostępną w magazynie w gramaturach i falach dostępnych w danej chwili w magazynie. Im wyższa ilość zamawianego opakowania, tym niższą cenę jednostkową możemy zaproponować.

5. Nadruk

  • istnieje możliwość wykonania dowolnego nadruku w jednym wybranym kolorze. Zazwyczaj klienci umieszczają tam swoje logo, dane o produkcie oraz dane adresowe. Jest także możliwość umieszczenia tam swojej grafiki. Nadruk możemy wykonać na dowolnej ilości zamówionych opakowań.

6. Transport

  • Na terenie Polski centralnej zapewniamy transport pojazdami z windą hydrauliczną ułatwiającą rozładunek. Istnieje także możliwość odpłatnej wysyłki opakowań firmą kurierską. Zarówno poszczególnych paczek jak i całych palet. Transport na pozostałym terenie Polski do uzgodnienia w zależności od ilości i odległości od naszej firmy. Jeśli klient sobie życzy może odebrać osobiście w siedzibie firmy zamówione opakowania.

7. Realizacja zamówienia

  • termin uzależniony jest od ilości zamówionych opakowań, jego typu oraz czy ma zostać zastosowany nadruk. Przy cyklicznej długoterminowej współpracy jest możliwość realizacji dostaw dziś telefon dziś dostawa